נעים להכיר

מי אני?

שלום לך, כאן שרי מרגליות מקרית גת, אמא למשפחה ברוכה וסבתא לכמה מתוקים.

אחרי ההריונות והלידות שלי, שברובם הרגשתי קושי, חוסר אונים וחוסר שליטה, החלטתי להשקיע בלימודים מקצועיים כדי לדעת איך ניתן להקל ולהרגיש טוב יותר.

אם אין אני לי…

למדתי במכללת שלם בירושלים, שם השתלמתי כתומכת לידה רפואית ומעסה הוליסטית. השיעורים נמסרו ע"י מיטב הרופאים מבית החולים ביקור חולים וגם ממטפלים בשיטות אלטרנטיביות שונות. במשך השנים הוספתי קורסים מקצועיים רבים, השתלמתי והתקדמתי וכיום אני מתמקדת בטיפולי אקווליבריו, חדשניים ומקצועיים.

ברור לי שבלידות הראשונות שלי יכולתי לעזור לעצמי ולהקל רבות, לו רק הייתי יודעת את כל מה שאני מבינה ומכירה היום.

במשך השנים צברתי ידע רב, והצלחתי בעזרתו לסייע למאות נשים. הבנתי שיש לי ידע וכלים לעזור כמעט בכל  מצב שמקשה על היולדת. יכולת האבחון שלי מדויקת בזיהוי הבעיה ואני מתאימה בסיעתא דשמיא ובהצלחה שיטות ופתרונות לכאבים שונים בהיריון ובלידה. גיליתי גם עד כמה נשים סובלות, חוששות ולא מודעות שיש פתרונות, תרגילים, שיטות ומוצרים שמשנים את החוויה, (כן, גם אחרי 8 לידות נשים מגלות עולם חדש!).

זו הסיבה שבגללה פתחתי בשבילך את

לוגו הוא מרחב חובה לכל אמא, מקום מפנק שמעניק לך כל מה שאת חייבת כדי להגיע לחווית אימהות שלא היכרת, עוד לפני הרגע הראשון.

במומספייס אני מעניקה בס"ד חווית לידה קסומה למאות אימהות מתחילות ומנוסות ע"י קורסים וסדנאות להכנה ללידה, טיפולי הכנה ללידה, יעוץ אישי וחנות מוצרים ללידה קלה ונוחה.

אני שואפת להקל ולסייע לכל אחת, כאילו היא בת יחידה.
אני אוהבת את המקצוע, וחשה שליחות, להתמסר ולהעניק את הכוח לכל אישה.

אז מה אני עושה?

אני מדריכה נשים החוששות מהלידה המתקרבת, איך לעבור את חודשי ההיריון והלידה בצורה רגועה, נינוחה ובטוחה יותר, באמצעות קורס אישי והדרכה גם בזמן אמת.

מחודש חמישי והלאה אני מסייעת ליולדת להחזיר לעצמה איזון, דבר התורם להפחתת כאבים, לנוחות בהיריון  ולקלות בלידה.

בין הכלים בהם אני משתמשת:

אקוליבריו, ספינינג בייביז, ריבוזו, נשימות, רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי, ארומתרפיה, ועוד.

המטרה שלי

היא ליצור לך חוויה מתקנת ונכונה, כדי שהלידה תעבור ותיזכר בחיוך. 

ההקפדה שלי

כאשה חרדית אני מודעת לכל הניואנסים, ומאד חשובה לי שפה נקיה וכשרות החומרים, ביחד עם המקצועיות והמסירות.
אני מתפללת שאהיה השליחה הנכונה ואצליח להקל על נשים גיבורות שתעבורנה את חבלי ההיריון והלידה מתוך שמחה ורוגע.

תומכת לידה

מאגר תומכות הלידה המומלצות של מומספייס

חבילות לידה

מארזים מומלצים המכילים כל מה שאת צריכה ללידה ולבית החולים 

קורסים

כל הקורסים כדי שתחווי את ההיריון והלידה נכון ובקלות.

חנות המוצרים

כל המוצרים
להרגשה טובה בהריון

המלצות

הלידה הייתה כ"כ קלה, אפילו שזו לידה ראשונה.
אין כמוך! היית השליחה הטובה לעזור שה' יברך אותך שאת ככה עוזרת לאנשים, ב"ה, זכיתי רק בתפרים בודדים, בגלל השמן לעיסוי והפתילות שהמלצת לי, שגם אותם עברתי בקלות יחסית (ככה אמא שלי אמרה) עם המשחה שלך. היא הרגיעה לי מאד את הכאב בבית חולים, וריפאה את האזור ממש מהר. אז שוב פעם תודה גדולה.
חידשת לי ועזרת לי לעבור את זה יותר בקלות.
שרי, נהניתי מאד מהזמינות בכל השעות..., מהמקצועיות, הידע והנכונות לעזור, השתמשתי בכמה מהמוצרים לפני, בשעת, ואחרי, אפילו שזה היתה לידה שישית שלי, חידשת לי ועזרת לי לעבור את זה יותר בקלות. אין מילים!
ג.ח. (נ.ב. הייתי צריכה בעצם לכתוב לך את זה ממזמן, לפני חצי שנה בערך... אבל הייתי אז מידי "יולדת"... )
היה לי מידע איך לעזור ולהקל על עצמי!
המידע שקבלתי מהקורס עזר לי רבות! בלידות האחרונות הלידה התארכה בגלל שהתינוק לא ירד. בעקבות ההסבר המקצועי, המדויק והמאד ברור הבנתי מה תוקע את מהלך הלידה (מרגע קבלת האפידורל שכבתי בלי לזוז בכלל!) הפעם הקפדתי על תנועה א-סימטרית, ביקשתי לעבור לישיבה במקום שכיבה, ואכן בסיעתא דשמיא מרובה, התינוקת פשוט החליקה החוצה, ובכמה לחיצות בודדות היתה בחוץ! גם התנוחות המומלצות לזמן הצירים מאד עזרו לי, כך הגעתי לבית חולים עם פתיחה של 5. ובלי להיות חסרת אונים מול הכאב. היה לי מידע איך לעזור ולהקל על עצמי. ה' יברך אותך, ותזכי לעזור לנשות עמ"י מתוך בריאות, נחת ושמחה. יישר כח!
הקורס דיבר על כל הנושאים שרציתי לדעת והשירות היה מקסים.
נרשמתי לקורס כי שמעתי המלצה מהאחות בקופ"ח מאוחדת. קודם כל רציתי שהקורס יתן לי את הידע והכלים הנכונים ללידה קלה ובטוחה. היה חשוב לי לדעת טרם הלידה איך נראית ומתנהלת לידה, כי ידע זה כח וידע נותן ביטחון. ב"ה אני חושבת שכרגע, לאחר שעברתי על כל המצגות והשמע של הקורס אני מרגישה מוכנה יותר ללדת. למרות שהייתי מעדיפה קורס פרונטלי, הקורס דיבר על כל הנושאים שרציתי לדעת והשירות היה מקסים. כל שאלה שהיתה יכולתי להתקשר ולקבל מענה טלפוני והכל בנינוחות וברוגע. תודה רבה ושבת שלום.
תודה ענקית שבזכותך אני כבר מחכה בכליון עיניים לפעם הבאה בע"ה!
לשרי היקרה! בשבח והודיה לה' יתברך ילדתי בשעה טובה ומוצלחת בן ביום רביעי בלילה ר"ח שבט. ה' יתברך נתן לי חווי לידה מיוחדת! נהנתי מכל רגע שלפני אחרי ותוך כדי... תודה לה'! ורציתי להודות לשליחה היקרה שבזכותך הכל היה ברור ומובן. לא הייתי צריכה לשאול מדי שאלות על מונחים רפואיים או איך נראה כל דבר.. הכל היה מוכר וברור... תודה ענקית שבזכותך אני כבר מחכה בכליון עיניים לפעם הבאה בע"ה! ישלם ה' שכרך בכפל כפליים ותמשיכי להיות שליחה טובה לעוד הרבה אימהות יהודיות... מעריכה מאוד
היתה לי לידה חוויתית, רגועה, שמחה והכי חשוב לא ארוכה.
שלום לך שרי היקרה. רציתי לספר לך שברוך ה' ילדתי לפני כחודש. היתה לי לידה חוויתית, רגועה, שמחה והכי חשוב לא ארוכה. והכל בזכותך! בזכות העצות והטיפים שנתת בשיעורים ובמיילים, הרגשתי בטוחה, הרגשתי שאני יודעת לקראת מה אני הולכת, עשיתי כפי שנאמר בשיעורים וב"ה הכל הלך חלק וזורם. אז תודה ענקית על הכל. וממליצה בחום לכל מכרותי.
תודה שהיית שליחה טובה...
שרי, באתי לקורס ללידות חוזרות כי תמיד הרגשתי שאני לא יודעת ולא מצליחה ללחוץ טוב, ונהייתי היסטרית יותר ויותר ככל שהשלב התארך... באמת עבדנו ותירגלנו היטב והנה, ב"ה, בלידה הזו נמשכו הלחיצות 10 דקות בלבד! תודה שהיית שליחה טובה... פייגי
ממליצה לכל החברות לא ללכת לביה"ח לפני שעוברים כזה קורס חוויתי ומועיל!
הגעתי לשרי לפני הלידה וקיבלתי בקורס הסבר ברור ומפורט על כל השלבים, תרגלנו נשימות, לחיצות, תנוחות איך להוריד את הראש, תנועתיות. ללידה הגעתי מוכנה ממש! הכל ב"ה זרם, וידעתי איך כדאי להתנהג וממה להימנע. המיילדת שאלה אותי איפה עברתי קורס הכנה, כי לדעתה אני מוכנה ממש טוב... ממליצה לכל החברות לא ללכת לביה"ח לפני שעוברים כזה קורס חוויתי ומועיל! חני
תוך זמן קצר הלידה התחילה להתקדם במהירות...
הרגשתי בלידה כ"כ רע, כי כל הזמן נכנסו רופאים וסטודנטים, עובדי נקיון ותחזוקה והאחיות, וישבו לידי 2 גיסות שבאו במטרה לעזור, אבל ישבו ופיטפטו. התעייפתי. כל הזמן אמרו שאין התקדמות והרגשתי במקום סואן ובבלגן, עד שנזכרתי איך לימדת אותנו להיות אסרטיביות, שמה שחשוב שהיולדת תרגיש טוב ולא כל מי שמסביבה ורק בשקט וברוגע הלידה תתקדם. . אזרתי אומץ וביקשתי מכל מי שנוכח , לצאת ושיחשיכו את החדר, ובאמת תוך זמן קצר הלידה התחילה להתקדם במהירות ואחרי שעה חיבקתי את התינוקי שלי בידיים... שירה
לאחר טיפול בודד הרגשתי כאדם חדש
חודש סיון תשפ"ב, לאחר כאבים חזקים בשרירי הגב אשר התחילו לי מאמצע חודש שמיני, ולאחר לקיחת משככי כאבים שלא עזרו וטיפולים אצל מטפלות שונות, הגעתי לגב' מרגליות. כשהגעתי לגב' מרגליות הייתי בתחילת חודש תשיעי ולאחר טיפול בודד כבר הרגשתי מיד כאדם חדש, הכאבים נעלמו כמעט לחלוטין ויכולתי לחזור לתפקוד מלא. גם בפגישה השניה גיליתי התמסרות מאין כמוה מעבר למצופה. ממליצה בחום תודה רבה א.ש. שירה
ממליצה בחום, את יכולה לשלוח אלי המלצות!
לשרי המקסימה! אני חייבת לכתוב לך כמה מילים של תודה גדולה על מה שעשית... ליוויתי את בתי ללידה שניה, ב"ה, ואי אפשר לתאר כמה הקורס שלך עזר לה, וגם לי, לעזור לה! נקודות הלחיצה בגב ממש הקלו עליה, השיאצו, השמן תפוז שאמרת לה להביא מהבית, ההמלצות הברורות שלך מה לעשות בכל שלב, וכל התמונות שהבאת - אפשר לומר שהיא ממש שלטה בכאבים! שמים וארץ מול מה שהיה פעם קודמת לעכשיו. אני מברכת אותך בכל לב שתמשיכי ככה לעזור לנשים ולהקל מעליהן. ממליצה בחום, את יכולה לשלוח אלי המלצות! דינה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שלום לך,
אני מבינה שאת לפני לידה או מיד אחריה
ואת מחפשת פתרונות לבעיות שמציקות לך…רוצה לדעת מה אפשר לעשות ואיך להקל או למנוע אותן.
תרצי לשתף אותי ונבין ביחד אם יש לי את התשובה לתהיות והכאבים שלך?
אשמח להעניק לך 10 דק' של ייעוץ טלפוני חינם,
כל מה שאת צריכה לעשות זה לכתוב לי כאן שם וטלפון ואצור איתך קשר בימים הקרובים.

קבלי במתנה את המדריך לחכות לרגע ברוגע