תכולה:

60 כמוסות

כשרות:

בד"ץ העדה החרדית

מוצר הפלא שמסייע לאלפי אנשים לפתור את בעיית הורידים מהשורש, ועוזר גם לריפוי פצעי האקנה. הליקולייף יעיל ביותר בעיכוב התפתחות של טרשת עורקים , מסייע בהורדת רמות הסוכר בדם, מסייע להורדת לחץ דם, שומנים בדם והורדת רמות הכולסטרול LDL.

איך זה עובד?

הליקולייף הינו מוצר טבעי לחלוטין, והוא מכיל על פי המחקרים, את הכמות היומית המומלצת של צמח הליקוריץ. הוא מסייע בהורדה משמעותית של רמת הכולסטרול המחומצן בדם וכתוצאה מכך מונע מהכולסטרול המחומצן לשקוע בדופן העורק. כך מעוכבת בצורה משמעותית היווצרות הפלאק (הרובד הטרשתי) והיצרות העורק.

בקנית המוצר חובה לעבור שיחת התאמה, בה יוחלט על הסוג הנכון והמינון המתאים. (תלוי באיזה מצב את כרגע, וכן בקנית מספר חבילות יש הנחה. לכן יש ליצור קשר במייל או בטלפון 054-8496251.)

רכיבים:

100 מ"ג ליקוריץ

אופן השימוש:

כמוסה אחת ביום אחרי ארוחת בוקר
במידת הצורך ניתן לקחת 2 כמוסות ביום
אזהרה : לא מתאים לאנשים הנוטלים תרופת קומדין או פלאוויקס או קלקסן

מי שקונה את המוצר אוהבת לשמוע גם על:

מוצרים משודרגים

מדיניות משלוחים:

אנו במומספייס עושים את מירב המאמצים על מנת להבטיח שההזמנה תגיע במהירות בהתאם לסל המוצרים שעודכן בעת הרכישה. יחד עם זאת, עשויות להתרחש טעויות אנוש בעת ליקוט פריטים להזמנה וטיפול במשלוח.

אספקת המוצרים אשר נרכשו באתר ואשר התמורה עבורם שולמה במלואה באמצעות כרטיס אשראי, תיעשה על ידי מומספייס ישירות לבית הלקוח בכל רחבי הארץ בתוך 5-7 ימי עסקים לכל היותר.

באם מוצר אזל מהמלאי תתקבל הודעה על כך בדוא"ל, ותינתן אפשרות בחירה בין המתנה למוצר או קבלת החזר כספי בהתאם לאמצעי התשלום.

להתאמת הפתרון הטוב ביותר
עבורך!

שלום לך,
אני מבינה שאת לפני לידה או מיד אחריה
ואת מחפשת פתרונות לבעיות שמציקות לך…רוצה לדעת מה אפשר לעשות ואיך להקל או למנוע אותן.
תרצי לשתף אותי ונבין ביחד אם יש לי את התשובה לתהיות והכאבים שלך?
אשמח להעניק לך 10 דק' של ייעוץ טלפוני חינם,
כל מה שאת צריכה לעשות זה לכתוב לי כאן שם וטלפון ואצור איתך קשר בימים הקרובים.