סדנת תזונה מותאמת להיריון וללידה

שם המרצה: שרי מרגליות

להיריון וללידה קלים יותר, לילדים מפותחים יותר!

כי את אוהבת להיות רגועה ומעונינת לדעת שהענקת לתינוקך נתוני פתיחה טובים יותר, וכישורים גבוהים יותר!

פתיחת הקורס:

למחרת ההרשמה

התחלה:

מומלץ מתחילת ההיריון

מס' שיעורים:

3

משך השיעור:

כ-10 דקות

ההמלצות החמות

השינוי לטובה היה ניכר.

לשרי היקרה, הרגשתי כ"כ רע, לא מצאתי את עצמי, והיית מלאך הצלה בשבילי. נתת לי הוראות, הסברים, ליווי והדרכה, הדגשת על מה להקפיד, וברוך ה' השינוי לטובה היה ניכר. שתמיד תיזכי להיות מלאך מושיע.

השתנה לי המבט על כל נושא האוכל

שרי, לאחר שצפיתי בסדנה – השתנה לי המבט על כל נושא האוכל. הבנתי איך כל זה משפיע על ההרגשה, על הבריאות, על ההתפתחות התקינה. זה עשה לי סוויצ' רציני, ובזכותך התחלתי להקפיד על ויטמינים ועל חלבון איכותי לאורך כל היום. השיפור שהרגשתי היה מדהים. תודה רבה רבה ואלף תודות. זו תוכנית מדהימה.

שאלות נפוצות

כשתקפידי על תזונה נכונה ומותאמת להיריון, ברור לי שתרגישי טוב יותר, שהרבה תופעות מציקות ייעלמו ויישכחו, וכל ההרגשה שלך תהיה חיונית ונעימה יותר. 100% של הטבה יכול להבטיח רק מי שהכל שלו, בקשי ממנו! 
בגלל הפורמט הדיגיטלי של הסדנה, את יכולה להתחיל ולשמוע אותה כבר בשבועות הראשונים להיריון. עוד אף אחד לא יודע ואת כבר עובדת בלהעניק את המיטב והמירב לתינוק שלך, ומרויחה איכות חיים וחודשים קלילים ונוחים הרבה יותר.
במשך השנים נתקלתי בנשים רבות שהרגישו החמצה שהן כבר בסוף ההיריון, ועד היום אף אחד לא הסביר להן על מה חשוב להקפיד בתזונה במשך ההיריון, איך הן יכולות למנוע כך בעיות מציקות בקלות וברוגע.  החלטתי להעניק לכל אחת את האפשרות להגיע לידע הזה, לכן המחיר נשאר נמוך משמעותית  מסדנאות דומות בשוק שמחירן גבוה הרבה יותר. זאת למרות התועלת הרבה שתפיקי מכל שיעור בנפרד ולמרות שאני בטוחה שהידע הזה שווה לך הרבה כסף.
בודאי. המצגות נשלחות בדרייב או בג'מבו מייל, ונפתחות ללא בעיה. אם אין לך גישה נוחה וזמינה למחשב יש גם אפשרות האזנה לשיעורים בקו טלפוני.

בסיום כל סרטון תצאי עם כלים ישימים, קלים וזמינים לשיפור התזונה
כך שתתאים לצרכים שלך ושל העובר בהיריון הזה.

הסדנה המלאה ב-90 ש"ח בלבד!

צרי קשר

להתאמת הפתרון הטוב ביותר
עבורך!

שלום לך,
אני מבינה שאת לפני לידה או מיד אחריה
ואת מחפשת פתרונות לבעיות שמציקות לך…רוצה לדעת מה אפשר לעשות ואיך להקל או למנוע אותן.
תרצי לשתף אותי ונבין ביחד אם יש לי את התשובה לתהיות והכאבים שלך?
אשמח להעניק לך 10 דק' של ייעוץ טלפוני חינם,
כל מה שאת צריכה לעשות זה לכתוב לי כאן שם וטלפון ואצור איתך קשר בימים הקרובים.