אינטואיציה אימהית

שם המרצה: חנה בתיה אסרף

לגדל ילדים עם משמעות.

כאן בקורס תלמדי לתקשר עם תינוקך מגיל לידה, תקשורת שתלך ותתעשר – גם אחרי שההנקה תגמר. שתיתן לכם קשר שילווה אתכם לאורך כל החיים, תעצים אותך, ותגדל את התינוק שלך בביטחון.

הקורס נערך דרך סקולר (עדיף) או בדרייב – מוקלט
וניתן להאזין גם דרך הקו תוכן בטלפון

פתיחת הקורס:

מיידי

התחלה:

מיידי

מס' שיעורים:

26

משך השיעור:

2-15 דקות

ההמלצות החמות

המודעות וההקשבה שלך שאת נותנת לאימהות...

חנה בתיה, אני ממש מעריצה של התכנים שלך וגם נהנית מהם מאד. את המתנה שאת נותנת לאימהות, את המודעות וההקשבה שלך, ועוד הרבה יותר מזה…למשל, אחרי שהסברת על סימני השינה כבר התחלתי לנתח את שאר הסימנים – סימני רעב, סימני מצוקה ועוד…

הדברים האלה הם א' ב' לאימהות!

אני מרגישה ביטחון באימהות. קיבלתי הרבה כלים למודעות והקשבה הורית, הדברים האלה הם א' ב' לאימהות. ועל הדרך זה משפיע גם על ההשכבה. התכנים שלך מרתקים, את מעבירה אותם בנעימות וברוגע פשוט כיף ותענוג לשמוע אותם.

כלים בסיסיים לכל אמא

הקשבתי לתוכנית אינטואיציה אימהית, לפני שיחת ייעוץ כפי שהמלצת לי, חייבת לספר לך שרק מהתוכן המדהים שנתת על תקשורת ומודעות הדברים עם התינוקת שלי (בת 9 חודשים) התחילו להשתנות. ידעתי איך לדבר איתה והרגשתי הרבה יותר בטוחה! זה גם עזר לי עם הבת הגדולה שלי בת שנתיים. אני מאמינה שהכלים שאת נותנת הם בסיסיים לכל אמא שמרגישה תסכול וכעס והיתה רוצה לבנות קשר טוב עם ילדיה.

שאלות נפוצות

לא, מבחינתי לתת לתינוק לבכות ללא הקשבה ומענה זה שבירת אמון בין האמא לתינוק, כי בכי מבטא צורך רגשי ובתהליך את לומדת להבין ולהכיר את צרכי התינוק.
סדר יום בנוי על בסיס הצרכים של התינוק, זה אומר לארגן את פעולות התינוק לאכול, לישון ולשחק ע"פ הצרכים שלו.
לא, ההנקה חשובה וחלק מהתהליך הוא לדעת להניק בצורה נכונה.
גישת יעוץ שינה לאמא ולתינוק בסופר מאמי מתבססת על אינטליגנציה רגשית בין האמא לתינוק, בתהליך הייעוץ אנחנו מזהים את הצרכים של התינוק, כמו כמה זמן הוא צריך לאכול, מתי הוא צריך לישון ומתי הזמן שלו לשחק, המטרה היא לפעול ע"פ הקשבה לצרכים שלו ולא באימפולסיביות. על פי הצרכים האישים שלו אנחנו בונים לו סדר יום מותאם, ומלמדים אותו תהליך הירדמות לבד כדי שהוא יישן בשלווה ואת האמא תהיי פנויה יותר ורגועה מהתהליך המתיש הממושך של ההשכבה. הדבר היפה והחוויתי בתהליך, שהאמא מגלה את עצמה ואת החשיבה שלה על התינוק תוך כדי, מבינה איך עובדת מערכת התקשורת של אמא ותינוק, ומצליחה ליצור מצב של התניה טובה לבכי כדי שהוא יקבל בזמן מענה.

הקורס בינתיים במחיר השקה, כדאי לתפוס!

340 ש"ח

צרי קשר

להתאמת הפתרון הטוב ביותר
עבורך!