קורס הכנה ללידה ראשונה

שם המרצה: שרי מרגליות

כדי שתגיעי מוכנה ורגועה ללידה שלך!

את מחפשת איך להגיע ללידה מוכנה, בשליטה.

רוצה לדעת איך לאלחש ואיך לקדם ואיך לטפל במצבים שנתקעים…
הקורס הזה – נולד בשבילך. כאן בקורס תקבלי כלים ללידה קלה, רגועה ומהירה יותר.
תביני מה קורה לך בכל שלב, ותכירי תנוחות שמקדמות, שמנים שמרגיעים ומקדמים, תרגילים מתאימים ובעיקר, תקבלי יעוץ אישי ומסור בפרטיות.

פתיחת הקורס:

בכל יום ראשון

התחלה:

שבוע 27-28

מס' שיעורים:

5

משך השיעור:

כ-45 דקות

ההמלצות החמות

לידה חוויתית, רגועה ושמחה.

שלום לך שרי היקרה. רציתי לספר לך שברוך ה' ילדתי לפני כחודש. היתה לי לידה חוויתית, רגועה, שמחה והכי חשוב לא ארוכה. והכל בזכותך! בזכות העצות והטיפים שנתת בשיעורים ובמיילים, הרגשתי בטוחה, הרגשתי שאני יודעת לקראת מה אני הולכת, עשיתי כפי שנאמר בשיעורים וב"ה הכל הלך חלק וזורם. אז תודה ענקית על הכל. וממליצה בחום לכל מכרותי.

השירות היה מקסים!

נרשמתי לקורס כי שמעתי המלצה מהאחות בקופ"ח מאוחדת. קודם כל רציתי שהקורס יתן לי את הידע והכלים הנכונים ללידה קלה ובטוחה. היה חשוב לי לדעת טרם הלידה איך נראית ומתנהלת לידה, כי ידע זה כח וידע נותן ביטחון. ב"ה אני חושבת שכרגע, לאחר שעברתי על כל המצגות והשמע של הקורס אני מרגישה מוכנה יותר ללדת. למרות שהייתי מעדיפה קורס פרונטלי, הקורס דיבר על כל הנושאים שרציתי לדעת והשירות היה מקסים. כל שאלה שהיתה יכולתי להתקשר ולקבל מענה טלפוני והכל בנינוחות וברוגע. תודה רבה ושבת שלום.

נהניתי מכל רגע, לפני, אחרי ותוך כדי

לשרי היקרה! בשבח והודיה לה' יתברך ילדתי בשעה טובה ומוצלחת בן ביום רביעי בלילה ר"ח שבט. ה' יתברך נתן לי חווית לידה מיוחדת! נהנתי מכל רגע שלפני אחרי ותוך כדי… תודה לה'! ורציתי להודות לשליחה היקרה שבזכותך הכל היה ברור ומובן. לא הייתי צריכה לשאול מדי שאלות על מונחים רפואיים או איך נראה כל דבר.. הכל היה מוכר וברור… תודה ענקית שבזכותך אני כבר מחכה בכליון עיניים לפעם הבאה בע"ה! ישלם ה' שכרך בכפל כפליים ותמשיכי להיות שליחה טובה לעוד הרבה אימהות יהודיות… מעריכה מאוד-

שאלות נפוצות

ידע באמת נותן כוח, והרגשת שליטה, אבל ספר מדבר בכלליות על מצבים נפוצים ועל מקרים ידועים לעומת ידע שמתכוונן אלייך בצורה אישית, שניתן מתוך מבט מקיף על המצב שלך, שנמסר בהתאם לקשיים עליהם דיברת ,אותו את יכולה לקבל רק בקורס פרטני ששם עלייך את הפוקוס.
נכון שהמצגות מוכנות ונמסרות לכולן, אבל הייעוץ הוא אישי, לכל אחת כמו שמתאים לה, בנושאים שמעניינים אותה, וניתן עם כל הלב והמסירות. בתוספת היתרון שאין צורך לצאת מהבית, ולהתלבש, וליסוע – לא עדיף לך ככה, ישירות מהבית, בשיא הפרטיות?
הקורס אמנם דיגיטלי, אבל ניתן עם יחס אישי, וקשר עם כל אחת. תקבלי תשובות על כל מה שמטריד אותך, תוכלי להתייעץ בכל שלב בו תחושי צורך לעשות זאת, תודרכי אילו מוצרים נדרשים ובהזמנה תקבלי אותם ישירות עד הבית,אוכל להוסיף לך טיפים ועצות שמתאימים לך אישית וכל המעטפת המקיפה הזו כלולה במחיר של הקורס עצמו!
בודאי. המצגות נשלחות בדרייב או בג'מבו מייל, ונפתחות ללא בעיה. אם אין לך גישה נוחה וזמינה למחשב יש גם אפשרות האזנה לשיעורים בקו טלפוני.

הקורס מגיע ישירות למסך המחשב שלך, בזמן ובמקום שנח לך.
כולל זמינות לשאלות ליעוץ אישי,
ויש גם החזרים מקופ"ח ובתי"ח שבהסדר.

מחיר הקורס 600 ש"ח בלבד!

ויש לנו גם קורס מפנק...

גם ליווי אישי במהלך ההיריון – כולל פגישה טיפולית. (ינתן יעוץ טלפוני גם במהלך שעות הלידה.) שווי הליווי 1100 ש"ח!

גם הכנת תוכנית לידה מהממת איתי ביחד, באופן אישי במתנה שווי התוכנית 180 ש"ח.

גם קורס עיסוי תינוקות יסודי במיוחד במתנה שווי הקורס 180 ₪

וגם כל ההטבות שניתנות לקורס ההכנה הרגיל.

מחיר הקורס המפנק 1100 ש"ח בלבד!

נקה

צרי קשר

להתאמת הפתרון הטוב ביותר
עבורך!