תומכת לידה

חדר לידה...

מה עובר לך בראש כשאת נזכרת במקום הזה?
ההתרגשות, הפחד, הצפיה, הכאב והתפילה, הכמיהה להיות כבר אחרי. 
לקבל לידיים את היצור המופלא הזה, שאין לו מושג מה עברת ועדיין את עוברת בשבילו עד עכשיו.

עם כל יולדת, בכל לידה, אני מתרגשת להיות חלק מהדבר העצום הזה.
המלווה בכל כך הרבה כאב, וסופו בשמחה עצומה.
כתומכת לידה מקצועית, אני מצוידת בארגז כלים מגוון ועוצמתי,  המעניק לי את האפשרות להתאים לך תרגילים, תנוחות, שיביאו את ההתקדמות המיוחלת ויתרמו לשלוות רוחך. 

זה המוטו שלי -

שאת הלידה הזו את תזכרי בחיוך!

דולה - מה זה כולל?

פגישת היכרות בה נתאם ציפיות, נעשה סיכום קצר על מה שצפוי לנו. נכיר שיטות אהובות יותר לטיפול או עדיפות פחות, ונחתום על חוזה לתועלת שני הצדדים.

ליווי במהלך הלידה החל משלב בו ברור שהלידה אכן התחילה או לפי הסיכום המוקדם ביננו. 

ליווי עד שעתיים לאחר הלידה. על פי רצונך, תוכלי להתנסות יחד בהנקה הראשונה ולהתחיל בעזרת ה' להתאושש.

חלק ממגוון השיטות בהן אני משתמשת:

נשימות

נשימות

נשימה נכונה מכניסה לתוך הגוף כמות גדולה יותר של חמצן, וכך השרירים מתרפים, הכאב מורגש פחות, התינוק מקבל יותר חמצן וגם ההרגשה הגופנית של היולדת טובה יותר.

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

נקודות לחיצה בכף הרגל שמקלות על הכאב, מקדמות את הלידה ומרגיעות במיוחד.

שיאצו

שיאצו

נקודות לחיצה לאורך המרידיאנים הסינים. יש להן השפעה על זרימת הלידה, הן מקדמות וכמובן מרגיעות ומזרזות את הלידה.

עיסוי

עיסוי

יש אפשרויות מקסימות להקל על הכאבים בעזרת העיסוי. מקום העיסוי, מידת החוזק שלו והתדירות תלויים בהרגשת היולדת בלבד ונעשה בהנחייתה.

מים

מים

למים יש תכונה של הרגעה וזה נכון במיוחד בזמן הלידה. המים מפחיתים את כאב הצירים, מקדמים את התינוק, נותנים לאמא אפשרות תנועה בנוחות.

מכשיר טנס

מכשיר טנס

מאלחש כאבים ע"י אלקטרודות שמעבירות זרם חשמלי נמוך ומשבשות את הקשר בין העצבים למוח. כך המוח לא מאבחן נכון את הכאב. יעיל במיוחד בשלבים הראשונים של הצירים.

שיטת מרילוס

שיטת מרילוס

נעזר בלידה בתנוחות יסודיות שעוזרות לתינוק לרדת בהצלחה בתעלת הלידה, ממהרות את הלידה ועוזרות למנוע לחץ על ראשו של התינוק.

שיטת אסתר טבעון

שיטת אסתר טבעון

השיטה שעוזרת לאלפי נשים לחוות הריון בטוח, בריא ורגוע, לידה קלה ומהירה.

ארומתרפיה

ארומתרפיה

טיפול על ידי שמנים אתריים. תכונות הריפוי של השמן מגיעים אל מחזור הדם ע"י הרחה, ע"י בליעה או מריחה על העור. בלידה אני אוהבת להקל על הנשימה, לאלחש, לקדם את הפתיחה, לזרז ולהרגיע והכל בעזרת השמנים האתריים.

המלצות

הלידה הייתה כ"כ קלה, אפילו שזו לידה ראשונה.
אין כמוך! היית השליחה הטובה לעזור שה' יברך אותך שאת ככה עוזרת לאנשים, ב"ה, זכיתי רק בתפרים בודדים, בגלל השמן לעיסוי והפתילות שהמלצת לי, שגם אותם עברתי בקלות יחסית (ככה אמא שלי אמרה) עם המשחה שלך. היא הרגיעה לי מאד את הכאב בבית חולים, וריפאה את האזור ממש מהר. אז שוב פעם תודה גדולה.
חידשת לי ועזרת לי לעבור את זה יותר בקלות.
שרי, נהניתי מאד מהזמינות בכל השעות..., מהמקצועיות, הידע והנכונות לעזור, השתמשתי בכמה מהמוצרים לפני, בשעת, ואחרי, אפילו שזה היתה לידה שישית שלי, חידשת לי ועזרת לי לעבור את זה יותר בקלות. אין מילים!
ג.ח. (נ.ב. הייתי צריכה בעצם לכתוב לך את זה ממזמן, לפני חצי שנה בערך... אבל הייתי אז מידי "יולדת"... )
היה לי מידע איך לעזור ולהקל על עצמי!
המידע שקבלתי מהקורס עזר לי רבות! בלידות האחרונות הלידה התארכה בגלל שהתינוק לא ירד. בעקבות ההסבר המקצועי, המדויק והמאד ברור הבנתי מה תוקע את מהלך הלידה (מרגע קבלת האפידורל שכבתי בלי לזוז בכלל!) הפעם הקפדתי על תנועה א-סימטרית, ביקשתי לעבור לישיבה במקום שכיבה, ואכן בסיעתא דשמיא מרובה, התינוקת פשוט החליקה החוצה, ובכמה לחיצות בודדות היתה בחוץ! גם התנוחות המומלצות לזמן הצירים מאד עזרו לי, כך הגעתי לבית חולים עם פתיחה של 5. ובלי להיות חסרת אונים מול הכאב. היה לי מידע איך לעזור ולהקל על עצמי. ה' יברך אותך, ותזכי לעזור לנשות עמ"י מתוך בריאות, נחת ושמחה. יישר כח!
הקורס דיבר על כל הנושאים שרציתי לדעת והשירות היה מקסים.
נרשמתי לקורס כי שמעתי המלצה מהאחות בקופ"ח מאוחדת. קודם כל רציתי שהקורס יתן לי את הידע והכלים הנכונים ללידה קלה ובטוחה. היה חשוב לי לדעת טרם הלידה איך נראית ומתנהלת לידה, כי ידע זה כח וידע נותן ביטחון. ב"ה אני חושבת שכרגע, לאחר שעברתי על כל המצגות והשמע של הקורס אני מרגישה מוכנה יותר ללדת. למרות שהייתי מעדיפה קורס פרונטלי, הקורס דיבר על כל הנושאים שרציתי לדעת והשירות היה מקסים. כל שאלה שהיתה יכולתי להתקשר ולקבל מענה טלפוני והכל בנינוחות וברוגע. תודה רבה ושבת שלום.
תודה ענקית שבזכותך אני כבר מחכה בכליון עיניים לפעם הבאה בע"ה!
לשרי היקרה! בשבח והודיה לה' יתברך ילדתי בשעה טובה ומוצלחת בן ביום רביעי בלילה ר"ח שבט. ה' יתברך נתן לי חווי לידה מיוחדת! נהנתי מכל רגע שלפני אחרי ותוך כדי... תודה לה'! ורציתי להודות לשליחה היקרה שבזכותך הכל היה ברור ומובן. לא הייתי צריכה לשאול מדי שאלות על מונחים רפואיים או איך נראה כל דבר.. הכל היה מוכר וברור... תודה ענקית שבזכותך אני כבר מחכה בכליון עיניים לפעם הבאה בע"ה! ישלם ה' שכרך בכפל כפליים ותמשיכי להיות שליחה טובה לעוד הרבה אימהות יהודיות... מעריכה מאוד
היתה לי לידה חוויתית, רגועה, שמחה והכי חשוב לא ארוכה.
שלום לך שרי היקרה. רציתי לספר לך שברוך ה' ילדתי לפני כחודש. היתה לי לידה חוויתית, רגועה, שמחה והכי חשוב לא ארוכה. והכל בזכותך! בזכות העצות והטיפים שנתת בשיעורים ובמיילים, הרגשתי בטוחה, הרגשתי שאני יודעת לקראת מה אני הולכת, עשיתי כפי שנאמר בשיעורים וב"ה הכל הלך חלק וזורם. אז תודה ענקית על הכל. וממליצה בחום לכל מכרותי.
תודה שהיית שליחה טובה...
שרי, באתי לקורס ללידות חוזרות כי תמיד הרגשתי שאני לא יודעת ולא מצליחה ללחוץ טוב, ונהייתי היסטרית יותר ויותר ככל שהשלב התארך... באמת עבדנו ותירגלנו היטב והנה, ב"ה, בלידה הזו נמשכו הלחיצות 10 דקות בלבד! תודה שהיית שליחה טובה... פייגי
ממליצה לכל החברות לא ללכת לביה"ח לפני שעוברים כזה קורס חוויתי ומועיל!
הגעתי לשרי לפני הלידה וקיבלתי בקורס הסבר ברור ומפורט על כל השלבים, תרגלנו נשימות, לחיצות, תנוחות איך להוריד את הראש, תנועתיות. ללידה הגעתי מוכנה ממש! הכל ב"ה זרם, וידעתי איך כדאי להתנהג וממה להימנע. המיילדת שאלה אותי איפה עברתי קורס הכנה, כי לדעתה אני מוכנה ממש טוב... ממליצה לכל החברות לא ללכת לביה"ח לפני שעוברים כזה קורס חוויתי ומועיל! חני
תוך זמן קצר הלידה התחילה להתקדם במהירות...
הרגשתי בלידה כ"כ רע, כי כל הזמן נכנסו רופאים וסטודנטים, עובדי נקיון ותחזוקה והאחיות, וישבו לידי 2 גיסות שבאו במטרה לעזור, אבל ישבו ופיטפטו. התעייפתי. כל הזמן אמרו שאין התקדמות והרגשתי במקום סואן ובבלגן, עד שנזכרתי איך לימדת אותנו להיות אסרטיביות, שמה שחשוב שהיולדת תרגיש טוב ולא כל מי שמסביבה ורק בשקט וברוגע הלידה תתקדם. . אזרתי אומץ וביקשתי מכל מי שנוכח , לצאת ושיחשיכו את החדר, ובאמת תוך זמן קצר הלידה התחילה להתקדם במהירות ואחרי שעה חיבקתי את התינוקי שלי בידיים... שירה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

צרי קשר

שלום לך,
אני מבינה שאת לפני לידה או מיד אחריה
ואת מחפשת פתרונות לבעיות שמציקות לך…רוצה לדעת מה אפשר לעשות ואיך להקל או למנוע אותן.
תרצי לשתף אותי ונבין ביחד אם יש לי את התשובה לתהיות והכאבים שלך?
אשמח להעניק לך 10 דק' של ייעוץ טלפוני חינם,
כל מה שאת צריכה לעשות זה לכתוב לי כאן שם וטלפון ואצור איתך קשר בימים הקרובים.

קבלי במתנה את המדריך לחכות לרגע ברוגע